U kunt met een gezelschap ook een hele boot afhuren, met schipper en verteller. 

Mits passend binnen ons vaarseizoen en onze vaartijden zijn variaties mogelijk wat betreft vertrekpunt, eindpunt, route, begin- en eindtijden en programma tijdens de tocht.

  • Buiten onze standaard tijden is het mogelijk een anderstalige verteller te vragen.
  • Trouwen op één van onze boten kan ook!
  • Onze prijzen zijn gebaseerd op 45 minuten varen, met als opstap- en afstapplaats Krommestraat 3.
  • Ergens anders op- of afstappen? Dat kan! Informeer dan wel naar een eventuele meerprijs.
  • Wij varen met open boten en hebben paraplu’s aan boord.
  • De huurprijs is afhankelijk van de grootte van de boot. Zie onderstaande tabel.
  • Bij reserveringen dient u zich minimaal 15 minuten vóór vertrek te melden in onze winkel.

Wettelijk en verzekeringstechnisch mogen niet meer passagiers op een boot dan onder is aangegeven.

Naam van de bootNummerAantal passagiersHuurprijs in euro’s
JvOldenbarneveltW144297,00
Sint JorisW21281,00
Piet MondriaanW318122,00
Sint ElisabethW418122,00
Jacob v CampenW520135,00
Kardinaal de JongW620135,00
Benjamin CohenW720135,00