Open Monumenten Dagen
Tijdens de Open Monumenten Dagen vaart Waterlijn met één boot een afwijkende route die gratis wordt aangeboden. Tickets voor deze speciale gratis vaart kunnen alleen online worden geboekt. Enkel met een online ticket kunt u de vaart meemaken op 14 en 15 september.
U vaart op de oneven uren vanaf de Kamperbinnenpoort over de mooie Zuidsingel naar het Huis met de Paarse Ruitjes. Vandaar naar de waterpoort Monnikendam, en vervolgens langs de 2e ommuring van de stad naar de Koppelpoort/Stoneystuw (Schimmelpenninckkade). Op de even uren wordt de vaart in omgekeerde richting gevaren.
Voor meer informatie over deze Open Monumenten Dagen (o.a. welke monumenten worden opengesteld), klik hier.
U wordt uiterlijk tien minuten voor vertrek bij de vertrekplaats (Kamperbinnenpoort of Koppelpoort/Stoneystuw) verwacht. Onze boten vertrekken op tijd en varen in een strak schema.
Bij onvoorziene omstandigheden kunnen vaarten vervallen.